Nederland
Website Otis Wereldwijd
Home
Liften
Roltrappen & Rolpaden
Service & Onderhoud
Modernisering
Over Otis
Werken bij Otis
Klantenservice
This Site: nl-dut
All Sites
People
Home
|
Roltrappen normaal gebruik
508 NCE Visiona
Roltrappen intensief gebruik
Rolpaden normaal gebruik
Over roltrappen en rolpaden
508 NCE VISIONA
Dit model is ontworpen voor
winkelcentra, kantoorgebouwen en hotels
. De roltrap Otis 508 NCE bevat verschillende innovaties die de veiligheid, het comfort en de esthetiek waarborgen.
Veiligheid - Betrouwbaarheid
De veiligheid is geoptimaliseerd dankzij de invoer van de leuningband. De originele vorm en de beveiligingen verminderen het gevaar voor knellen.
De plint in Guardian® vertoont minder dan 50% wrijving van inox. De wrijvingscoëfficiënt is de laagste in zijn soort voor vergelijkbare materialen voor de werking van een roltrap.
De aluminiumtreden zijn erg stevig. Ze worden elk gedragen door een stalen as uit een stuk met hoge karakteristiek. De speling tussen de treden en de plinten is beperkt en constant. De waarde ligt lager dan bepaald door de geldende norm.
Design
Het profiel van de verlengde balustrade is elegant en origineel. De lijsten van de balustrade zijn voorzien van een epoxylaag: zwart voor de invoer van de leuningband en lichtgrijs voor de bovenzijde van de plinten en dekstukken.
BROCHURE
508 NCE Visiona
508 NCE Visiona
© 2012 Otis Elevator Company
Gebruiksvoorwaarden |
Privacy |
Suggesties |
Site Map