group of employee discussing

Kariera

Dołącz do rodziny Otis, gdzie współpraca, innowacyjność i samodzielność pomagają wspiąć się na nowy poziom zarówno każdemu pracownikowi, jak i całej firmie.

SZUKAJ OFERT PRACY Dołącz do naszej społeczności talentów

Kim jesteśmy

Otis jest największym na świecie producentem, instalatorem i serwisantem wind i schodów ruchomych. Obsługujemy klientów w ponad 200 krajach na całym świecie i serwisujemy ponad ~2.3 miliony wind i schodów ruchomych. Zatrudniamy ponad 71 000 pracowników, między innymi: inżynierów, konserwatorów, specjalistów ds. sprzedaży, monterów urządzeń dźwigowych, specjalistów ds. obsługi klienta. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy globalny zespół, który nieustannie stawia czoła wyzwaniom szybko rozwijającej się firmy. Zespół Otis wspólnie tworzy nowe pomysły i szanse, współpracując w różnych regionach, strefach czasowych i kulturach. Wszystko po to, aby lepiej służyć naszym klientom. I Ty możesz rozpocząć tu swoją karierę!

W Otis wyróżniają nas ludzie

whatmakesusunique

CO NAS WYRÓŻNIA

Celebrujemy wyobraźnię
Wśród nas słychać różne głosy
Razem mamy więcej możliwości
Staramy się być najlepsi

whatwelookfor

CZEGO SZUKAMY

Nieszablonowego myślenia
Umiejętności współpracy
Otwartości na innych
Koncentracji na kliencie
Samodzielności
Zapału w działaniu

whatweoffer

CO OFERUJEMY

Ekscytujące zadania
Miejsce pracy, w którym każdy może być sobą, a najlepszy pomysł wygrywa
Możliwość rozwoju zawodowego
Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń dodatkowych

Dział Sprzedaży

Pracownicy działu sprzedaży codziennie oferują klientom rozwiązania sprzedażowe i usługi na najwyższym poziomie. Nasz wykwalifikowany zespół, stale dążący do osiągania sukcesów i poszerzania zakresu swoich doświadczeń, gwarantuje doskonały kontakt z klientem. Firma OTIS oferuje wachlarz stanowisk, od stażysty po dyrektora generalnego, zapewniając ustrukturyzowaną ścieżkę kariery nie tylko w Dziale Sprzedaży.

Dział Serwisu

Podczas pracy w terenie nasi pracownicy budują relacje z klientami, zdobywają wiedzę techniczną i branżową a także rozwijają umiejętności w zakresie zarządzania. Pilnują dochowania standardów technicznych i finansowych, działania zgodnie z przepisami oraz wypełniania oczekiwań partnerów biznesowych. Oferujemy wachlarz stanowisk w zakresie usług serwisowych, od konserwatora, przez kierownika robót montażowych po wyższe stanowiska kierownicze, co daje różnorodne możliwości rozwoju kariery.

Produkcja

OTIS oferuje szeroki wybór interesujących i ambitnych stanowisk związanych z produkcją urządzeń. To, między innymi, rozwój nowych technologii, tworzenie i optymizacja procesów produkcyjnych, usprawnienie łańcucha dostaw oraz zarządzanie ludźmi w różnorodnych środowiskach.

Dział inżynierii sprzedaży (projektowy)

Nasz zespół inżynierii sprzedaży (projektowy) dąży do zaspokajania najbardziej niezwykłych i ambitnych wyzwań w branży. Aby utrzymać pozycję lidera na rynku światowym nieustannie poszukujemy utalentowanych i ambitnych osób, które mogłyby dołączyć do naszych fachowych zespołów. Dział inżynierii sprzedaży (projektowy) to niezrównane możliwości rozwoju kariery w różnych dziedzinach, od elektryki i komputeryzacji po mechanikę i produkcję.

Pozostałe działy

Jako duża organizacja globalna mamy również różnorodną ofertę z zakresu stanowisk w takich działach jak finansowy, prawny, dział technologii cyfrowych, HR, marketing, łańcuch dostaw, czy dział komunikacji i jakości. Mamy wiele miejsc pracy, w których przydadzą się Twoje wyspecjalizowane umiejętności. Oferujemy stanowiska i możliwości rozwoju kariery na każdym poziomie naszej organizacji.

Program stypendialny

Program Stypendialny (ESP - Employee Scholar Programme) umożliwia naszym pracownikom zdobywanie nowych umiejętności oraz rozwój kariery zawodowej, wspiera w szybko zmieniającym się środowisku pracy. Jako organizacja zapewniamy możliwość rozwijania kompetencji zawodowych w prawdziwie wartościowy sposób.

Szukamy ludzi chętnych do podejmowania wyzwań

„W OTIS wiemy, że na wielkość pracuje się każdego dnia, a pasja, zaangażowanie i ciężka praca ludzi to klucz do naszego sukcesu. Jesteśmy liderem w branży, ponieważ nasi pracownicy nie tylko spełniają wymagania klientów dziś. Oni przewidują, jakie będą ich wymagania w przyszłości.

Robimy wszystko, by zatrudniać najlepszych ludzi i zapewniać im możliwości rozwoju. Oferujemy środowisko pracy sprzyjające pracownikom, w którym motywacja i samodzielność pozwala im wykorzystywać w pełni swój potencjał. Nieustannie przesuwamy granice tego, co możliwe by móc rozwijać się w wyższym, szybszym i nowocześniejszym świecie.

Otis is An Equal Opportunity, Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age, or any other protected class according to applicable law. Aby uzyskać pomoc w wypełnieniu wniosku o dostosowanie formy pracy ze względu na specjalną potrzebę lub niepełnosprawność, prosimy o kontakt na adres careers@otis.com.